Sākums >> Ziņas >> Turnīri >> Rīgas Komandu Kauss 2017-18
Rīgas Komandu Kauss 2017-18 PDF Print E-mail
Turnīri
Written by Karlis Rubins   
Friday, 22 September 2017 20:05
 • 1. Kvalifikācijas kārta
  Katra komanda aizvada ar katru divus divdesmit četru sadalījumu mačus. Nospēlējot 12 sadalījumus komandas mainās ar pretiniekiem. Mača rezultāti tiek izteikti IMPos, kas tiek konvertēti VP, atbilstoši WBF oficiālajai skalai bez daļskaitļiem. Spēle kvalifikācijas kārtā notiek bez ekrāniem.
  Katra sacensību kārta tiek izspēlēta otrdienas vakarā (mēneša pirmā un trešā otrdiena), visu maču sākums plkst. 18.30. Katrā sacensību kārtā komanda nospēlē vienu maču. Gadījumā, ja kāda komanda nav ieradusies uz spēli, komandai tiek piešķirts zaudējums ar 0:12 vai arī komandas pašas vienojas izspēlēt maču līdz nākošās kārtas sākumam. Pirmā sacensību kārta – 2017.gada 3.oktobris, pēdējā kvalifikācijas sacensību kārta – 2018.gada 17.aprīlis.
 • 2. Pusfināls un fināls
  Pusfināls tiek spēlēts 2018.gada 8.maijā. Komanda, kura kvalifikācijas kārtā finišēja pirmajā vietā, izvēlas sev pretinieku no trešās vai ceturtās komandas, otrā komanda spēlē pret atlikušo komandu. Fināls tiek spēlēts 2018.gada 15.maijā.
  Pusfinālā un finālā tiek spēlēti 2x12 sadalījumi ar pārsēšanos. Tiesības izvēlēties pretinieku attiecīgajam segmentam ir katrai komandai pēc kārtas, pie tam stiprākā komanda izvēlas, kurā segmentā tā izmantos šīs priekšrocības.
  Kvalifikācijas kopvērtējuma pirmā komanda pusfinālā un finālā (vai spēlē par 3.vietu) saņem 5,1 IMPa carry-over, otrā komanda pusfinālā un finālā (vai spēlē par 3.vietu) saņem 3,1 IMPu carry-over. Gadījumā, ja finālā spēlē pirmā komanda pret otro, tad pirmajai un trešajai komandai ir iepriekš minētais carry-over.
 • 3. Dalībnieki
  Turnīrā drīkst piedalīties neierobežots komandu skaits. Komanda drīkst pieteikt neierobežotu dalībnieku skaitu, ar nosacījumu, ka viens spēlētājs visa turnīra ietvaros spēlē tikai vienā komandā. Gadījumā, ja turnīrā piesakās vairāk kā 8 komandas, maču grafiks un izspēles kārtība var tikt koriģēta.
  Finālā ir tiesības spēlēt jebkuram komandas dalībniekam, ja viņš ir spēlējis vismaz vienu maču kvalifikācijā. Komandu reģistrācija notiek LBF mājas lapā līdz 2017.gada 29.septembrim.
 • 4. Solīšanas sistēmas un strīdu izskatīšanas kārtība
  Turnīrā nav atļautas augsti nenaturālas sistēmas (HUM), kā arī Brown Sticker konvencijas, izņemot Multi 2♦ atklājumu (bloks vienā no mažoriem).
  Apelācijas komisijā ir trīs cilvēki. Katru gadījumu izskata trīs cilvēki, izņemot, ja kāds dalībnieks var būt potenciāli ieinteresēts, tad lēmumu pieņem divi apelācijas komisijas locekļi. Gadījumā, ja apelācijas komisija nevar lemt, jo divi cilvēki ir potenciāli ieinteresēti, tad tiek sasaukta jauna Apelācijas komisija. Komisijas sastāvu nosaka pēc organizatori.
 • 5. Dalības maksa un balvas
  Dalības maksa par katru spēles kārtu ir 20,- eur no komandas. Turnīra uzvarētājs saņem kausu.
 • 6. Kontaktinformācija
  Kārlis Rubins, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , 29724610.
 • Last Updated on Monday, 25 September 2017 10:29
   
  Latvijas Bridža Federācija, Powered by Joomla!