Sākums

Aktuāla informācija!

Spēļu Kalendārs

December 2017
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nākamie turnīri

Fri Jan 12
Latvijas skolēnu čempionāts U20
Sat Jan 13
Lithuanian pairs championship (IMP)
Sat Jan 20
Tallin GP
Sat Jan 27 @10:00 - 07:00PM
Latvijas Tūres 1.posms
Sun Jan 28
Kurzemes komandu kauss

Pievienoties




RTU Skolēnu kauss 2017 PDF Print E-mail
Written by monstrs   
Saturday, 01 April 2017 22:11

1.sesija

1.sesijas pāru vēstures

1.sesijas sadalījumi

2.sesijas sadalījumi

2.sesijas pāru vēstures

2.sesija un kopvērtējums

Last Updated on Saturday, 01 April 2017 22:12
 
Latvijas komandu čempionāta 2017 A līgas 2.posms un B līga PDF Print E-mail
Written by monstrs   
Saturday, 25 March 2017 23:18

A līgas turnīra tabula

B līgas turnīra tabula

Butler

Butler pa komandām

1.mača 1.segments

1.mača 2.segments

2.mača 1.segments

2.mača 2.segments

3.mača 1.segments

3.mača 2.segments

4.mača 1.segments

4.mača 2.segments

5.mača 1.segments

5.mača 2.segments


Last Updated on Sunday, 26 March 2017 17:49
 
Omulīgais bridžs Ikšķilē 2017 PDF Print E-mail
Written by monstrs   
Monday, 19 December 2016 01:07

Apsveicam uzvarētājus - Daina Ikauniece - Edvīns Ikaunieks, 2.vietā Fēlikss Šadeiko - Nauris Ārmanis,3.vietā Ivo Zariņš - Jānis Dzenis.

1.sesija

1.sesijas pāru vēstures

1.sesijas sadalījumi

2.sesijas sadalījumi

2.sesijas pāru vēstures

2.sesija un kopvērtējums

Last Updated on Monday, 17 April 2017 17:25
 
Latvijas komandu čempionāta 2017 A līgas 1.posms PDF Print E-mail
Written by monstrs   
Saturday, 11 March 2017 22:16

A līgas turnīra tabula

Butler

Butler pa komandām

1.mača 1.segments

1.mača 2.segments

2.mača 1.segments

2.mača 2.segments

3.mača 1.segments

3.mača 2.segments

4.mača 1.segments

4.mača 2.segments

5.mača 1.segments

5.mača 2.segments

Last Updated on Monday, 20 March 2017 22:55
 
LKČ 2017 atlases rezultāti PDF Print E-mail
Written by monstrs   
Saturday, 25 February 2017 20:59

A līgai kvalificējās komandas - OGRE un Miki.

B līgai kvalificējās komandas - AKQJ, Saldus, Optimisti, U25, FF-69 un RTU.

Butler

Butler pa komandām

Tabula pa kārtām

1.kārta

2.kārta

3.kārta

4.kārta

5.kārta

6.kārta

7.kārta

8.kārta

9.kārta

10.kārta

11.kārta

Last Updated on Sunday, 26 February 2017 19:53
 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 10 of 75
Banner
Banner
Banner
Banner
Latvijas Bridža Federācija, Powered by Joomla!