• Sporta bridža nometne 2024

  Sporta bridža nometne notiks no 2024. gada 12. augusta līdz 2024. gada 16. augustam Saldus rajona "Juku dzirnavās". Sīkāka informācija nometnes nolikumā. Lūgums reģistrēties savlaicīgi, reģistrācija atvērta līdz 2024. gada 30. jūlijam.

  NOLIKUMS | REĢISTRĀCIJA
 • JAUNIETIS un MEISTARS

  Turnīru cikls "Jaunietis un Meistars" ir kļuvis par nozīmīgu notikumu Latvijas bridža kopienā, sniedzot jaunajiem spēlētājiem izcilu iespēju mācīties no pieredzējušiem bridža meistariem. Šis unikālais formāts ne tikai veicina jaunu talantu attīstību, bet arī stiprina paaudžu savienojumu, kas ir būtiski ilgtspējīgas spēlētāju bāzes veidošanai.

  Aprīļa turnīrā piedalījās vairāk kā 20 jaunieši un meistari, kur uzvaras laurus plūca pāris Druvis Jansons - Bruno Rubenis. Viņu saspēle bija teicama ilustrācija tam, kā pieredze un jaunības entuziasms var apvienoties, lai sasniegtu izcilus rezultātus.

  Šī cikla turnīri ir lieliska vieta tehnisko prasmju pilnveidošanai bridžā. Organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem par viņu atsaucību un aizrautību, kas ir pamatā šī projekta veiksmīgai norisei.

  Nākamais turnīrs ir gaidāms jau drīz, 8. maijā! Aicinām visus, kas vēl nav piedalījušies, izmantot šo lielisko iespēju. "Jaunietis un Meistars" ir ne tikai spēles prasmes pilnveidošanas vieta, bet arī solis ceļā uz personīgo un profesionālo izaugsmi bridžā.

  VISU TURNĪRU REZULTĀTI

  Foto galerija no aprīļa turnīra:

 • 2024-04-10 JAUNIETIS un MEISTARS

  REZULTĀTI - 2024. gada 10. aprīlis - JAUNIETIS un MEISTARS

 • 2024-03-13 JAUNIETIS un MEISTARS

  REZULTĀTI - 2024. gada 13. marts - JAUNIETIS un MEISTARS

 • JAUNIETIS un MEISTARS

  Marta turnīrs "Jaunietis un Meistars" pulcēja vairāk kā 30 jauniešus un meistarus! Šoreiz visveiksmīgāk sadarbojās un uzvaras laurus plūca:

  1. vieta Edīte Klīdzēja - Mārcis Samolčevs 66,0%

  2. vieta Bruno Rubenis - Druvis Jansons 62,2%

  3. vieta Edgars Oļļa - Luiza Gise 61,9%

  Aicinām ikvienu, kas jūtas sirdī jauns un tikai tagad atklāj bridža spēles burvību, pievienoties mūsu turnīru ciklā "Jaunietis un Meistars", jo tā ir lieliska vieta, kur gūt pieredzi no pašiem labākajiem. Šajā sezonā turnīri būs vēl 10. aprīlī un 8. maijā!

  Foto galerija:

 • 2024-02-14 JAUNIETIS un MEISTARS

  REZULTĀTI - 2024. gada 14. februāris - JAUNIETIS un MEISTARS

 • JAUNIETIS un MEISTARS

  Februāra "Jaunietis un Meistars" turnīrs ir vēl viens apliecinājums tam, cik svarīgi ir katras paaudzes iesaiste bridžā - spēlē, kas prasa ne tikai prāta asumu, bet arī komandas darbu.

  Aicinām ikvienu, kas jūtas sirdī jauns un tikai tagad atklāj bridža spēles burvību, pievienoties mūsu turnīru ciklā "Jaunietis un Meistars", jo tā ir lieliska vieta, kur gūt pieredzi no pašiem labākajiem. Šajā sezonā turnīri būs vēl 10. aprīlī un 8. maijā!

  Katrs turnīrs mums atgādina par bridža spēles nozīmīgumu domāšanas, stratēģijas un sociālo prasmju veicināšanā. Izmanto iespēju gūt pieredzi spēlējot kopā ar pieredzējušu bridža meistaru.

  Foto galerija:

 • LATVIJAS SKOLĒNU ČEMPIONĀTS 2024

  Kad ziemas saulgrieži jau ir aiz muguras un Jaunais gads iezīmē jaunus sākumus, Latvijas bridža pasaulē notiek kārtējais ikgadējais notikums - Latvijas skolēnu čempionāts. Šis čempionāts ir kļuvis par nozīmīgu tradīciju, kas katru gadu pulcē talantīgākos jaunos bridžistus vecuma kategorijā līdz 20 gadiem. Šogad čempionāts norisinājās dinamiskā un azartpilnā gaisotnē, apliecinot jauno sportistu aizrautību un meistarību. Dalībnieki, pārstāvot dažādas Latvijas skolas, sacentās bridžā, kas prasa īpašu prasmju kopumu - gan fizisku izturību, gan taktisko domāšanu.

  Īpaši jāatzīmē ir dalībnieku līmenis un profesionalitāte. Neskatoties uz jauno vecumu, jaunie bridžisti demonstrēja augstu meistarību un sportiskumu. Viņu sniegums ir iedvesmojošs piemērs citiem jauniešiem un apliecina, ka mums ir spilgtas nākotnes zvaigznes. Čempionāta organizatori, Ogres bridža klubs un jo īpaši Nauris Ārmanis, ir pelnījuši atzinību par lieliski organizētu pasākumu un vidi, kas veicina jauno bridžistu vēlmi spēlēt un piedalīties sacensībās.

  REZULTĀTI

 • JAUNIETIS un MEISTARS

  Uzaicinājumam pievienoties un dalīties savā bridža pieredzē un meistarībā ar jauniešiem atsaucās pieklājīgs bridža meistaru pulks! Paldies visiem, kuri izrāda atsaucību un iniciatīvu, lai varētu dot šo unikālo iespēju jaunajiem bridža spēlētājiem.

  Turnīru cikls "JAUNIETIS un MEISTARS" turpināsies līdz mācību gada beigām un notiks vēl 14. februārī, 13. martā, 10. aprīlī un 8. maijā.

  Esiet visi laipni aicināti piedalīties!

  REZULTĀTI

 • 2024-01-10 JAUNIETIS un MEISTARS

  REZULTĀTI - 2024. gada 10. janvāris - JAUNIETIS un MEISTARS

 • Ziemassvētku turnīrs skolēniem Ikšķilē

  Ikšķiles vidusskolā vakar notika kārtējais Ziemassvētku bridža turnīrs skolēniem, kurā piedalījās skolēni, kuri bridžu apgūst Antras Ilziņas vadībā. Šis turnīrs ir kļuvis par gaidītu notikumu skolas kalendārā, un šogad tas atkal apliecināja bridža spēles nozīmi jauniešu vidū. Antra Ilziņa jau vairākus gadus māca skolēniem bridžu un ir lepna par saviem audzēkņiem. Viņas vadītās nodarbības ne tikai iemāca bridža pamatus, bet arī attīsta domāšanu, pacietību un spēju strādāt komandā. Turnīrs apliecināja, ka bridžs var būt ne tikai aizraujoša spēle, bet arī iespēja kā dalīties svētku priekā. NĀC un PIEDALIES!

  Rezultāti pieejami Ogres bridža kluba mājas lapā, sadaļā Rezultāti.

 • JAUNIETIS un MEISTARS

  Mūsdienās, kad jauniešiem ir plašas iespējas, kā pavadīt savu brīvo laiku, ir patīkami redzēt, ka daudzi no viņiem izvēlas bridžu - prāta spēli, kas prasa laiku, pacietību un iecietību. Izaicinot sevi un attīstot savas prasmes, viņi soli pa solim tuvojas savām pirmajām mazajām uzvarām. Jauniešu apņēmība un vēlme mācīties ļauj domāt, ka bridžs joprojām ir spēcīgs un aizraujošs prāta spēļu veids. Jauniešu entuziasms un vēlme pilnveidoties ir iedvesmojoša visai mūsu bridža sabiedrībai.

  Aicinām visus jauniešu, kas meklē izaicinājumus un vēlas attīstīt savas prasmes pievienoties un izbaudīt bridža spēles skaistumu un sarežģītību. Izvēle mācīties bridžu ir solis ceļā uz personīgo izaugsmi un panākumiem un šis turnīru cikls "JAUNIETIS un MEISTARS" ir viens no instrumentiem kā bridža meistari var atbalstīt un palīdzēt šajā ceļā.

  REZULTĀTI

 • 2023-12-06 JAUNIETIS un MEISTARS

  REZULTĀTI - 2023. gada 06. decembris - JAUNIETIS un MEISTARS

 • JAUNIETIS un MEISTARS

  Jau šo trešdien, 6. decembrī, būs trešais turnīrs šī cikla ietvaros.

  Latvijas Bridža Federācijas jaunais turnīru cikls "Jaunietis un Meistars" ir izcils piemērs tam, kā inovatīvas idejas var veicināt bridža spēles attīstību un popularitāti Latvijā. Šis turnīru cikls ir unikāls ar savu formātu, kurā jaunieši tiek aicināti spēlēt kopā ar pieredzējušiem meistariem, radot neaizmirstamu pieredzi abām pusēm.

  Šādi veicinām bridža spēles popularitāti jauniešu vidū. Draudzīgā atmosfēra, spēlējot ar pieredzējušiem spēlētājiem, iedvesmojam jauniešus turpināt spēlēt un attīstīt savas prasmes. Spēlējot ar meistariem, jaunieši iegūst izpratni par spēles niansēm, sekmējot pozitīvas attieksmes veidošanu pret bridžu kā nopietnu un aizraujošu prāta spēli.

  REĢISTRĀCIJA

 • 2023-11-08 JAUNIETIS un MEISTARS

  REZULTĀTI - 2023. gada 08. novembris - JAUNIETIS un MEISTARS

 • 2023-10-11 JAUNIETIS un MEISTARS

  REZULTĀTI - 2023. gada 11. oktobris - JAUNIETIS un MEISTARS

 • Latvijas atklātais junioru čemionāts bridžā 2023

  No 3.-5. novembrim norisinājās Latvijas atklātais junioru čempionāts bridžā pulcējot vairāk kā 80 bridžistus no Latvijas, Igaunijas un Somijas.

  Čempionāts tiek līdzfinansēts no valsts budžeta līdzekļiem.

  REZULTĀTI: Ievadturnīrs | Pāru turnīrs | Komandu turnīrs

  NOLIKUMI: PĀRU turnīrs| KOMANDU turnīrs

 • Nometne 2023 - KOPVĒRTĒJUMS

  Nometne 2023 - KOPVĒRTĒJUMS

 • Nometne 2023 - Komandu turnīrs

  Nometne 2023 - Komandu turnīrs

 • Nometne 2023 - Simultānturnīrs

  Nometne 2023 - Simultānturnīrs

PIERAKSTĪTIES RPK JAUNUMIEM
* obligātais lauks
 

 

Rezultāti

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111