1. PASAULES JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (14.-28.09.2019, Vuhaņā, Ķīnā)

Latvijas izlase (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, J. Bethers) 24 valstu konkurencē kvalificējās ceturtdaļfinālam starp 8 spēcīgākajām pasaules komandām, kur mērojās spēkiem ar kvalifikācijas uzvarētājiem - Anglijas izlasi un piekāpās ar rezultātu 173 : 185.

 

Turnīra mājas lapa

Kvalifikācijas rezultāti

Ceturtdaļfināla rezultāti

Visi rezultāti.


XLVII GRAND PRIX of Warsaw (23.08.-01.09.2019, Varšavā, Polijā)

Komanda "ALF", kuras sastāvā bija starptautiskais meistars Kārlis Rubins un Lielmeistars Jeļena Alfejeva izcīnīja uzvaru komandu turnīrā:

Turnīra mājas lapa.

Rezultāti.


26. EIROPAS JUNIORU KOMANDU ČEMPIONĀTS (4.-11.07.2019, Oslo, Norvēģijā)

Latviju pārstāvēja 2 komandas. U26 kategorijā:  Jānis Arvīds Ilziņš, Mārtiņš Balodis, Martin Maasik, Karl Markus Pruul, kapteinis Ilze Miķelsone, treneris Kārlis Rubins. 23 komandu konkurencē tika sasntiegta 15. vieta.

U26 rezultāti.

U16 kategorijā: Rainers Kreitāls, Sandra Elvīra BrokaPauls Olafs Straume, Olivers Ligers, kapteinis Kārlis Rubins, treneris Diāna Kampara. 18 komandu konkurencē tika sasniegta 15. vieta.

U16 rezultāti.

 


9. ATKLĀTAIS EIROPAS ČEMPIONĀTS (15.-29.06.2019, Stambulā, Turcijā)

Latviju pārstāvēja 9 dalībnieki: K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, N. Vekša, A. Ilziņa, I. Andersone, D. Rostoka, D. Kampara, E. Gavrilova.

No 22.06-23.06.2019 norisinājās sieviešu komandu kvalifikācija, kurā piedalījās 26 komandas, no kurām ceturdaļfinālam kvalificējās labākas 8 komandas. Latvijas sieviešu komanda ieguva 24. vietu.

(no kreisās: E. Gavrilova, D. Kampara, I. Andersone, D. Rostoka, A. Ilziņa, N. Vekša)

Pāru kvalifikācijā piedalījās starptautiskais meistars K. Rubins pārī ar lielmeistaru J. Alfejevu un starptautiskais meistars M. Romanovska pārī ar M. Krasnosselski, abi pāri kvalificējās B pusfinālam, kur ieguva attiecīgi 49. un 81 vietu no 157 pāriem.

Sieviešu pāru kvalifikācijā piedalījās D. Kampara un E. Gavrilova, kuras finišēja 40. vietā no 59 pāriem.

Rezultāti.

EBL mājas lapa.


53. STARPTAUTISKAIS IZRAĒLAS BRIDŽA FESTIVĀLS (31.05-06.06.2019, Telavivā, Izraēlā)

Komandu turnīrā, kurā piedalījās 81 komanda, augsto 5. vietu  ieguva komanda LATVIA (K. Rubins, J. Alfejeva, J. Neimanis, D. Kampara).

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


XII BRIDGE FOREST TROPHY 2019 (17.-19.05.2019, Polijā)

Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins, M. Lorencs, M. Tenn, O. Sirotin), kas sīvā cīņā finālā piekāpās komandai Bridge Scanner no Lietuvas (A. Arlovich, B. Gierulski, W. Olanski, J. Skrzypczak, E. Vainikonis).

Rezultāti.


52nd TALLINN BRIDGE FESTIVAL (2.-5.05.2019, Tallinā, Igaunijā)

Kārtējo reizi pārliecinošu sniegumu rāda mūsu starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu iegūstot 1. vietu 54 pāru konkurencē!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


GERMAN BRIDGE TROPHY 2019 (26.-28.04.2019, Berlīnē, Vācijā)

66 komandu konkurencē, komanda MĀRUPE (U. Bethers, J. Balašovs, J. Bethers, J.J. Bendiks) ieguva augsto 4. vietu:

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


1. EIROPAS JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (22.-28.02.2019, Lisabona, Portugālē)

30 komandu konkurencē izcīnītas sudraba godalgas!

Latvijas komandu pārstāvēja: starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu un starptautiskais meistars Maija Romanovska pārī ar starptautisko meistaru Mārtiņu Lorencu.

Rezultāti.

EBL mājas lapa.


REIKJAVĪKAS BRIDŽA FESTIVĀLS 2019 (31.01-03.02.2019, Reikjavīka, Islandē)

127 pāru konkurencē, starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu ieguva augsto 12. vietu!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


IGAUNIJAS ATKLĀTAIS PĀRU ČEMPIONĀTS (19.-20.01.2019, Tallina, Igaunijā)

Latviešu bridžistu triumfs!

1. vieta - Lielmeistaru pārim Jeļena Alfejeva - Bruno Rubenis!

Rezultāti.


TARTU GRAND PRIX 2019 (05.-06.01.2019, Tartu, Igaunijā)

Latvijas bridžistu triumfs!

1. vieta pāru turnīrā - 51 pāru konkurencē - starptautiskajam meistaram Kārlim Rubinam pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu.

Rezultāti.

1. vieta komandu turnīrā - 16 komandu konkurencē - komandai RIGAINVITES.LV (K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, M. Lorencs).

Rezultāti.


 

 

Mazo Federāciju Kauss 2008 (25.-27.10.2018, Budapeštā, Ungārijā)

Latvijas komandas triumfs!

K. Rubins - J. Alfejeva - M. Romanovska - M. Lorencs

Rezultāti.


 34. atklātais Igaunijas pāru čempionāts (06.-07.10.2018, Pērnavā, Igaunijā)

Uzvaras laurus plūca K. Rubins - J. Alfejeva!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


XXII Starptautiskais Azoru bridža festivāls 2018 (06.-07.10.2018)

Komandu turnīrā augsto 2. vietu izcīnija - A. Imša - J. Ilziņš - M. Balodis - G. Garkāje

Pāru turnīrā, 37 pāru konkurencē, augstā 2. vieta pārim J. Ilziņš - A. Imša.

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


14. Eiropas jauniešu čempionāts bridžā (11.-18.07.2018, Opātijā, Horvātijā)

Labākais sasniegums U26 kategorijā 11. vieta pārim J. Ilziņš - M. Maasik

Latvija tika pārstāvēta:

U26 kategorijā: R. Barons - D. Kampara

Jaukto pāru kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova

U21 kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova; R. Jaunskalže - P. Ozoliņš; A. Priedītis - E. Suss

U13 un U16 kategorijās: O.P. Straume - O. Liģers

Rezultāti.


54. Eiropas komandu čempionāts bridžā (06.-16.06.2018, Ostendē, Beļģijā)

Starp 33 komandām Latvija ieņēma 19. vietu. Latviju pārstāvēja komanda: A. Ģērmanis - U. Jansons - M. Lorencs - J. Neimanis - I. Rubenis - K. Rubins.

Rezultāti.


XI BRIDGE FOREST TROPHY 2018 (Polijā)

Finālā zaudējums ar rezultātu 68.1 : 69. Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins - M. Lorencs - O. Sirotin - M. Tenn)

Rezultāti.

Vairāk par turnīru BK Sigulda mājas lapā.

26. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-15.07.2017, Somarin, Slovākijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, N. Pelsis, G. Priedītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs.

Tika sasniegta 14. vieta.

Sieviešu komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: E. Gavrilova, D. Kampara, S, Salmina, K. Skurule, kapteiņi: K. Rubins, I. Miķelsone

Tika sasniegta 10. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


BALTIC CUP 2017 (Igaunijā)

LATVIJA IZCĪNA CEĻOJOŠO KAUSU!

U26 kategorijā uzvaru izcīnīja komanda OPEN (J. Ilziņš, N. Pelsis, V. Iļdeikins, M. Balodis, G. Priedītis):

U26 kategorijā 3. vieta komandai LADIES (D. Kampara, S. Salmina, E. Gavrilova, K. Skurule):

Sieviešu pāru kategorijā 1. vieta – A. Ilziņa – Z. Stāmere:

Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta - E. Ērmane - L. Bikulciene (Lietuva):

 

Turnīra mājas lapa.


 

15. Pasaules čempionāts (03.-17.09.2016, Wroclaw, Polijā)

Latviju pārstāvēja 5 pāri, augstākais sasniegums 12. vieta M. Lorencs - K. Rubins

 

Turnīra mājas lapa.


13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-20.07.2016, Liepaja, Latvijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - SUDRABS! J. Ilziņš - N. Pelsis:

U21 kategorijā Latviju pārstavēja 5 pāri, augstākais sasniegums 26. vieta.

U16 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 20. vieta.

Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 6 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

Turnīra mājas lapa.

Video reportāžas.


BALTIC CUP 2016 (Lietuvā)

U25 kategorijā 1. vietu izcīnīja komanda LATVIA U25 (V. Iļdeikins, N. Pelsis, G. Priedītis, E. Stepiņa).

Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Folkmane – E. Ērmane

25. Eiropas komandu čempionāts (18.-25.07.2015, Tromso, Norvēģijā)

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, G. Dreimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, kapteinis K. Rubins.

Tika sasniegta 6. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


8. Eiropas Mazo Nāciju kauss (26.-29.10.2015, Protaras, Kiprā)

Latviju pārstāvēja: U. Bethers, J. Bethers, J. Balašovs, E. Klīdzēja

Tika izcīnīta godpilnā 3. vieta!

 

Turnīra mājas lapa.


 BALTIC CUP 2015 (Zviedrijā)

1. vietu izcīna komanda RIGA INVITES (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, M. Lorencs, J. Neimanis, S. Birins):

U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U25 (G. Priedītis, J. Cīmiņš, N. Pelsis, L. Vegners).

U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U20 (V. Iļdeikins, A. Čače, J. Ilziņš, G. Dreimanis, M. Balodis, D. Eisaks).

Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Čerepova – A. Ilziņa.

 

Turnīra mājas lapa.


 

1 lapa no 4