26. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-15.07.2017, Somarin, Slovākijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, N. Pelsis, G. Priedītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs.

Tika sasniegta 14. vieta.

Sieviešu komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: E. Gavrilova, D. Kampara, S, Salmina, K. Skurule, kapteiņi: K. Rubins, I. Miķelsone

Tika sasniegta 10. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


BALTIC CUP 2017 (Igaunijā)

LATVIJA IZCĪNA CEĻOJOŠO KAUSU!

U26 kategorijā uzvaru izcīnīja komanda OPEN (J. Ilziņš, N. Pelsis, V. Iļdeikins, M. Balodis, G. Priedītis):

U26 kategorijā 3. vieta komandai LADIES (D. Kampara, S. Salmina, E. Gavrilova, K. Skurule):

Sieviešu pāru kategorijā 1. vieta – A. Ilziņa – Z. Stāmere:

Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta - E. Ērmane - L. Bikulciene (Lietuva):

 

Turnīra mājas lapa.


 

15. Pasaules čempionāts (03.-17.09.2016, Wroclaw, Polijā)

Latviju pārstāvēja 5 pāri, augstākais sasniegums 12. vieta M. Lorencs - K. Rubins

 

Turnīra mājas lapa.


13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-20.07.2016, Liepaja, Latvijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - SUDRABS! J. Ilziņš - N. Pelsis:

 

 

U21 kategorijā Latviju pārstavēja 5 pāri, augstākais sasniegums 26. vieta.

U16 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 20. vieta.

Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 6 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

 

 

Turnīra mājas lapa.

Video reportāžas.


BALTIC CUP 2016 (Lietuvā)

U25 kategorijā 1. vietu izcīnīja komanda LATVIA U25 (V. Iļdeikins, N. Pelsis, G. Priedītis, E. Stepiņa).

Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Folkmane – E. Ērmane

25. Eiropas komandu čempionāts (18.-25.07.2015, Tromso, Norvēģijā)

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, G. Dreimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, kapteinis K. Rubins.

Tika sasniegta 6. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


8. Eiropas Mazo Nāciju kauss (26.-29.10.2015, Protaras, Kiprā)

Latviju pārstāvēja: U. Bethers, J. Bethers, J. Balašovs, E. Klīdzēja

Tika izcīnīta godpilnā 3. vieta!

 

 

Turnīra mājas lapa.


 BALTIC CUP 2015 (Zviedrijā)

1. vietu izcīna komanda RIGA INVITES (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, M. Lorencs, J. Neimanis, S. Birins):

 

U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U25 (G. Priedītis, J. Cīmiņš, N. Pelsis, L. Vegners).

U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U20 (V. Iļdeikins, A. Čače, J. Ilziņš, G. Dreimanis, M. Balodis, D. Eisaks).

Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Čerepova – A. Ilziņa.

 

Turnīra mājas lapa.


 

12. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-19.07.2014, Burghausen, Vācijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 49. vieta L. Vegners - N. Pelsis

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 21. vieta J. Ilziņš - V. Iļdeikins

 

Turnīra mājas lapa.


BALTIC CUP 2014 (Igaunijā)

1. vietu izcīnija komanda STARMEN (Igaunijas un Latvijas jauktā komanda, kuras sastāvā spēlēja arī J. Alfejeva un M. Matisons:

 

U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U20 (J. Ilziņš, V. Iļdeikins, A. Zālītis, G. Dreimanis):

 

U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U25 (M. Pūķis, N. Pelsis, L. Vegners, A. Gofmans):

 

Sieviešu pāru kategorijā 2. vieta jauktajam (Lietuvas un Latvijas pārim, kur spēlēja E. Ērmane):

 

 

Turnīra mājas lapa.


Mazo Nāciju Kauss 2014 (30.09-05.10.2014, Jurmala, Latvijā)

Latviju pārstāvēja: K. Rubins, M. Lorencs, M. Romanovska, S. Birins, J. Alfejeva, J. Neimanis

Tika izcīnīta UZVARA - 1. vieta!

 


Pasaules čempionāts 2014 (Sanya, Ķīnā)

Latviju pārstāvēja: Kārlis Rubins ar Maiju Romanovsku un Jānis Bendiks ar Andri Smilgāju

Pēc 7 dienu cīņas A finālā J.Bendiks un A.Smilgājs izcīnīja 33. vietu

24. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (11.-20.07.2013, Wroclaw, Polijā)

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: G. Dreimanis, G. Freimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, A. Zālītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs

Tika sasniegta 13. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


BALTIC CUP 2013 (Latvijā)

Tika izcīnīta 1. vieta U25 kategorijā: P. Bethers, L. Beķere, J. Cīmiņš, L. Vegners, N. Pelsis, R. Frīdrihsons

3. vieta U25 kategorijā: A. Zālītis, G. Freimanis, J. Ilziņš, G. Dreimanis, V. Iļdeikins

Sieviešu pāru kategorijā 2. vieta N. Vekša - L. Brikmane

Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta A. Ilziņa - A. Čerepova

 

Turnīra mājas lapa.


 

1 lapa no 4

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.