Sasniegumi ārvalstīs

  • Sasniegumi 2019. gadā

    XII BRIDGE FOREST TROPHY 2019 (17.-19.05.2019, Polijā)

    Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins, M. Lorencs, M. Tenn, O. Sirotin), kas sīvā cīņā finālā piekāpās komandai Bridge Scanner no Lietuvas (A. Arlovich, B. Gierulski, W. Olanski, J. Skrzypczak, E. Vainikonis).

    Rezultāti.


    52nd TALLINN BRIDGE FESTIVAL(2.-5.05.2019, Tallinā, Igaunijā)

    Kārtējo reizi pārliecinošu sniegumu rāda mūsu starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu iegūstot 1. vietu 54 pāru konkurencē!

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    GERMAN BRIDGE TROPHY 2019(26.-28.04.2019, Berlīnē, Vācijā)

    66 komandu konkurencē, komanda MĀRUPE (U. Bethers, J. Balašovs, J. Bethers, J.J. Bendiks) ieguva augsto 4. vietu:

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    1. EIROPAS JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (22.-28.02.2019, Lisabona, Portugālē)

    30 komandu konkurencē izcīnītas sudraba godalgas!

    Latvijas komandu pārstāvēja: starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu un starptautiskais meistars Maija Romanovska pārī ar starptautisko meistaru Mārtiņu Lorencu.

    Rezultāti.

    EBL mājas lapa.


    REIKJAVĪKAS BRIDŽA FESTIVĀLS 2019 (31.01-03.02.2019, Reikjavīka, Islandē)

    127 pāru konkurencē, starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu ieguva augsto 12. vietu!

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    IGAUNIJAS ATKLĀTAIS PĀRU ČEMPIONĀTS (19.-20.01.2019, Tallina, Igaunijā)

    Latviešu bridžistu triumfs!

    1. vieta - Lielmeistaru pārim Jeļena Alfejeva - Bruno Rubenis!

    Rezultāti.


    TARTU GRAND PRIX 2019 (05.-06.01.2019, Tartu, Igaunijā)

    Latvijas bridžistu triumfs!

    1. vieta pāru turnīrā - 51 pāru konkurencē - starptautiskajam meistaram Kārlim Rubinam pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu.

    Rezultāti.

    1. vieta komandu turnīrā - 16 komandu konkurencē - komandai RIGAINVITES.LV (K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, M. Lorencs).

    Rezultāti.


     

     

  • 52. Tallinas bridža festivāls

    Pagājušajā nedēļas nogalē, no 2.-5. maijam, Tallinā norisinājās ikgadējais bridža festivāls.

    Pāru turnīrā "Fortuna Cup", parādot nemainīgi stabilu sniegumu, uzvaras laurus plūca mūsu starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu!

  • Lieli svētki Latvijai - sudrabs EČ!

    Latvijas jauktā izlase izcīna sudraba medaļu Eiropas jaukto komandu Čempionātā! Lepojamies ar jauktās izlases sniegumu! Apsveicam uzvarētājus!

     Rezultāti | Sportacentrs | EBL

  • TARTU 2019

    Pagājušajā nedēļas nogalē, Tartu (Igaunijā) norisinājās ikgadējais bridža turnīrs - TARTU GRAND PRIX 2019, kurā ar ļoti labiem rezultātiem piedalījās arī mūsu bridžisti!

    Pāru turnīrā 51 pāru konkurencē uzvaras laurus plūca mūsu Starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu. Top 10 iekļuva vēl 3 Latvijas bridžistu pāri:

  • Sasniegumi 2017. gadā

    26. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-15.07.2017, Somarin, Slovākijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, N. Pelsis, G. Priedītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs.

    Tika sasniegta 14. vieta.

    Sieviešu komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: E. Gavrilova, D. Kampara, S, Salmina, K. Skurule, kapteiņi: K. Rubins, I. Miķelsone

    Tika sasniegta 10. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2017 (Igaunijā)

    LATVIJA IZCĪNA CEĻOJOŠO KAUSU!

    U26 kategorijā uzvaru izcīnīja komanda OPEN (J. Ilziņš, N. Pelsis, V. Iļdeikins, M. Balodis, G. Priedītis):

    U26 kategorijā 3. vieta komandai LADIES (D. Kampara, S. Salmina, E. Gavrilova, K. Skurule):

    Sieviešu pāru kategorijā 1. vieta – A. Ilziņa – Z. Stāmere:

    Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta - E. Ērmane - L. Bikulciene (Lietuva):

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2018. gadā

    Mazo Federāciju Kauss 2008(25.-27.10.2018, Budapeštā, Ungārijā)

    Latvijas komandas triumfs!

    K. Rubins - J. Alfejeva - M. Romanovska - M. Lorencs

    Rezultāti.


     34. atklātais Igaunijas pāru čempionāts (06.-07.10.2018, Pērnavā, Igaunijā)

    Uzvaras laurus plūca K. Rubins - J. Alfejeva!

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    XXII Starptautiskais Azoru bridža festivāls 2018 (06.-07.10.2018)

    Komandu turnīrā augsto 2. vietu izcīnija - A. Imša - J. Ilziņš - M. Balodis - G. Garkāje

    Pāru turnīrā, 37 pāru konkurencē, augstā 2. vieta pārim J. Ilziņš - A. Imša.

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    14. Eiropas jauniešu čempionāts bridžā (11.-18.07.2018, Opātijā, Horvātijā)

    Labākais sasniegums U26 kategorijā 11. vieta pārim J. Ilziņš - M. Maasik

    Latvija tika pārstāvēta:

    U26 kategorijā: R. Barons - D. Kampara

    Jaukto pāru kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova

    U21 kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova; R. Jaunskalže - P. Ozoliņš; A. Priedītis - E. Suss

    U13 un U16 kategorijās: O.P. Straume - O. Liģers

    Rezultāti.


    54. Eiropas komandu čempionāts bridžā (06.-16.06.2018, Ostendē, Beļģijā)

    Starp 33 komandām Latvija ieņēma 19. vietu. Latviju pārstāvēja komanda: A. Ģērmanis - U. Jansons - M. Lorencs - J. Neimanis - I. Rubenis - K. Rubins.

    Rezultāti.


    XI BRIDGE FOREST TROPHY 2018 (Polijā)

    Finālā zaudējums ar rezultātu 68.1 : 69. Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins - M. Lorencs - O. Sirotin - M. Tenn)

    Rezultāti.

    Vairāk par turnīru BK Sigulda mājas lapā.

  • Sasniegumi 2016. gadā

    15. Pasaules čempionāts (03.-17.09.2016, Wroclaw, Polijā)

    Latviju pārstāvēja 5 pāri, augstākais sasniegums 12. vieta M. Lorencs - K. Rubins

     

    Turnīra mājas lapa.


    13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-20.07.2016, Liepaja, Latvijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - SUDRABS! J. Ilziņš - N. Pelsis:

     

     

    U21 kategorijā Latviju pārstavēja 5 pāri, augstākais sasniegums 26. vieta.

    U16 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 20. vieta.

    Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 6 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

    Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

     

     

    Turnīra mājas lapa.

    Video reportāžas.


    BALTIC CUP 2016 (Lietuvā)

    U25 kategorijā 1. vietu izcīnīja komanda LATVIA U25 (V. Iļdeikins, N. Pelsis, G. Priedītis, E. Stepiņa).

    Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Folkmane – E. Ērmane

  • Sasniegumi 2015. gadā

    25. Eiropas komandu čempionāts (18.-25.07.2015, Tromso, Norvēģijā)

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, G. Dreimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, kapteinis K. Rubins.

    Tika sasniegta 6. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    8. Eiropas Mazo Nāciju kauss (26.-29.10.2015, Protaras, Kiprā)

    Latviju pārstāvēja: U. Bethers, J. Bethers, J. Balašovs, E. Klīdzēja

    Tika izcīnīta godpilnā 3. vieta!

     

     

    Turnīra mājas lapa.


     BALTIC CUP 2015 (Zviedrijā)

    1. vietu izcīna komanda RIGA INVITES (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, M. Lorencs, J. Neimanis, S. Birins):

     

    U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U25 (G. Priedītis, J. Cīmiņš, N. Pelsis, L. Vegners).

    U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U20 (V. Iļdeikins, A. Čače, J. Ilziņš, G. Dreimanis, M. Balodis, D. Eisaks).

    Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Čerepova – A. Ilziņa.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2014. gadā

    12. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-19.07.2014, Burghausen, Vācijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 49. vieta L. Vegners - N. Pelsis

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 21. vieta J. Ilziņš - V. Iļdeikins

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2014 (Igaunijā)

    1. vietu izcīnija komanda STARMEN (Igaunijas un Latvijas jauktā komanda, kuras sastāvā spēlēja arī J. Alfejeva un M. Matisons:

     

    U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U20 (J. Ilziņš, V. Iļdeikins, A. Zālītis, G. Dreimanis):

     

    U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U25 (M. Pūķis, N. Pelsis, L. Vegners, A. Gofmans):

     

    Sieviešu pāru kategorijā 2. vieta jauktajam (Lietuvas un Latvijas pārim, kur spēlēja E. Ērmane):

     

     

    Turnīra mājas lapa.


    Mazo Nāciju Kauss 2014 (30.09-05.10.2014, Jurmala, Latvijā)

    Latviju pārstāvēja: K. Rubins, M. Lorencs, M. Romanovska, S. Birins, J. Alfejeva, J. Neimanis

    Tika izcīnīta UZVARA - 1. vieta!

     


    Pasaules čempionāts 2014 (Sanya, Ķīnā)

    Latviju pārstāvēja: Kārlis Rubins ar Maiju Romanovsku un Jānis Bendiks ar Andri Smilgāju

    Pēc 7 dienu cīņas A finālā J.Bendiks un A.Smilgājs izcīnīja 33. vietu

  • Sasniegumi 2013. gadā

    24. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (11.-20.07.2013, Wroclaw, Polijā)

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: G. Dreimanis, G. Freimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, A. Zālītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs

    Tika sasniegta 13. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2013 (Latvijā)

    Tika izcīnīta 1. vieta U25 kategorijā: P. Bethers, L. Beķere, J. Cīmiņš, L. Vegners, N. Pelsis, R. Frīdrihsons

    3. vieta U25 kategorijā: A. Zālītis, G. Freimanis, J. Ilziņš, G. Dreimanis, V. Iļdeikins

    Sieviešu pāru kategorijā 2. vieta N. Vekša - L. Brikmane

    Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta A. Ilziņa - A. Čerepova

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2012. gadā

    2. Pasaules prāta spēles/ 14. Pasaules čempionāts (09.-23.08.2012, Lille, Francijā)

    Jaukto pāru komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Romanovska, K. Rubins, J. Alfejeva, M. Matisons.

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    14. Pasaules jauniešu komandu čempionāts (25.07-04.08.2012, Taicang, Ķīnā)

    Latvijas jauniešu izlase U21 kategorijā sasniedza 10. vietu.

     

    Turnīra mājas lapa.


    11. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (01.-06.07.2012, Vejle, Dānijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 3 pāri, augstākais sasniegums 15. vieta P. Bethers - J. Ilziņš

    Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta G. Garkāje - P. Bethers

     

    Turnīra mājas lapa.


     BALTIC CUP 2012 (Igaunijā)

    Latviju pārstāvēja komanda DAUGAVA (J. Balašovs, U. Bethers, U. Jansons, A. Smilgājs), kas izcīnīja godpilno 2. vietu!

    Sieviešu pāru kategorijā 2. vietu izcīnija: N. Vekša - L. Brikmane

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2011. gadā

    23. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (13.-23.07.2011, Albena, Bulgārijā)

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: G. Freimanis, G. Garkāje, A. Zālītis, J. Ilziņs, kapteinis P. Bethers)

    Tika sasniegta 8. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    5. Eiropas atklātais čempionāts (17.06-02.07.2011, Poznan, Polijā)

    Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 1 pāris: M. Romanovska - K. Rubins

    Izcīnot A finālā augsto 12. vietu!

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2010. gadā

    13. Pasaules čempionāts (01.-16.10.2010, Filadelfijā, ASV)

    Latviju pārstāvēja 1 pāris - K. Rubins - M. Romanovska

    Tika izcīnīta augstā 5. vieta!

     

    Turnīra mājas lapa.


    50. Eiropas Komandu čempionāts (22.06.-03.07.2010, Ostend, Beļgijā)

    Latviju pārstāvēja: J. Ozols, A. Smilgājs, J. Romanovskis, J. Bendiks, U. Jansons, J. Bethers, kapteiņi: M. Lorencs, A. Šudņevs

    Tika sasniegta 17. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    10. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (14.-17.07.2010, Opatia, Horvātijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 4 pāri.

    Pāris J. Bethers - M. Lorencs izcīnīja godpilno 2. vietu!

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2010

    Zelta medaļu izcīnīja komanda Riga Invites (M. Romanovska, K. Rubins, J. Neimanis, G. Rubenis, A. Mīlgrāvis)

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2009. gadā

    22. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-18.07.2009, Poiana, Brasov, Rumānijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: L. Lauks, P. Bethers, A. Imša, M. Lorencs, J. Balašovs, J. Bethers, kapteiņi: A. Tihane, I. Straume.

    Tika sasniegta 16. vieta

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2008. gadā

    1. Pasaules prāta spēles (03.-18.10.2008, Pekinā, Ķīnā)

    Latvijas izlasei - 41. vieta

    Sieviešu izlasi - 44. vieta

    Jaukto pāru sacensībās - 12. vieta

    Junioru sacensībās - 12. vieta

     

    Turnīra mājas lapa.


    9. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (15-18.07.2008, Wroclaw, Polijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 3 pāri, augstākais sasniegums 5. vieta - J. Balašovs - P. Bethers

    Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 1 pāris D. Rostoka - I. Erkena, kas B finālā izcīnija 9. vietu.

     

    Turnīra mājas lapa.


    49. Eiropas komandu čempionāts (14-28.06.2008, Pau, Francijā)

    Latviju pārstāvēja: Jānis Bethers, Jānis Neimanis, Uģis Jansons, Mārtiņš Lorencs, Kārlis Rubins, Ivars Rubenis, kapteiņi: J.Bendiks un A.Bethere

    Latvija finišēja 15. vietā!

  • Sasniegumi 2007. gadā

    21. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (11.-21.07.2007, Jesolo, Itālijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Kuldkeep, M. Lorencs, J. Balašovs, O. Loper, J. Bethers, A. Tihane, A. Strazda

    Tika sasniegta 9. vieta.

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: P. Bethers, K. Olte, J. Ratnieks, J. Cīmiņš, A. Imša, A. Tihane, I. Straume

    Tika sasniegta 12. vieta.

    Sieviešu kategorijā Latviju pārstāvēja: I. Valeskalne, I. Andersone, D. Rostoka, I. Erkena, kapteiņi: A. Tihane, M. Egle

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2006. gadā

    11. Pasaules jauniešu komandu čempionāts (20.07.-08.08.2006, Bangkokā, Taizemē)

    Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, A. Imša, M. Lorencs, J. Balašovs, J. Bethers, kapteinis: A. Tihane.

    Tika izcīnīta sudraba godalga!

     

    Turnīra mājas lapa.


     6. Pasaules jauniešu pāru čempionāts (30.06.-02.07.2006, Piestany, Slovākijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - 72. vieta J. Bethers - M. Lorencs

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - 4. vieta P. Bethers - A. Imša

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2005. gadā

    2. Eiropas atklātais komandu čempionāts (18.06.-02.07.2005, Tenerifē, Spānijā)

    Jaukto komandu kategorijā augsto 3. vietu izcīnija komanda Brigada (LAT/ RUS) M. Romanovska, K. Rubins, M. Lebedeva, I. Khazanov

     

    Turnīra mājas lapa.


    20. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (13.-23.07.2005, Riccione, Itālijā)

    Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, M. Lorencs, J. Balašovs, A. Tihane, J. Bethers, A. Strazda.

    Tika sasniegta augstā 5. vieta!

    Latviju pārstāvēja U26 komanda: L. Lauks, K. Rubins, L. Brikmane, N. Vekša, J. Neimanis, L. Movšovičs, J. Bendiks.

    Tika sasniegta 15. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2004. gadā

    19. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (01.-11.08.2004, Prāgā, Čehijā)

    Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, M. Lorencs, J. Balašovs, O. Loper, L. Movšovičs, J. Bethers, A. Tihane.

    Tika sasniegta 8. vieta.

    Latviju pārstāvēja meiteņu komanda: I. Valeskalne, N. Vekša, J. Sulženko, D. Zaiceva, I. Erkena, I. Straume

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    47. Eiropas komandu čempionāts (19.06 - 03.07.2004, Malmo, Zviedrijā)

    Latviju pārstāvēja: M. Matisons, M. Romanovska, P.G. Eliasson, K. Rubins, U. Jansons, I. Rubenis, P. Bethers.

    Tika sasniegta 25. vieta (no 33 komandām).

     

    Turnīra mājas lapa.


    1. Pasaules junioru individuālais čempionāts (14.-16.07.2004, Ņūjorkā, ASV)

    Latviju pārstāvēja K. Rubins.

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2003. gadā

     

    5. Pasaules junioru čempionāts pāriem U26 (04.-06.07.2003, Tata, Ungārijā)

    Latviju pārstāvēja 4 pāri, labākais sasniegums - 28. vieta (no 189 pāriem) K. Rubins - A. Tihane

     

    Turnīra mājas lapa.

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111