Latvijas čempionāti

  • LPC 2017 (MIN/MAX) 1. sesijas rezultāti

  • LIC 2017 2. sesijas rezultāti un kopvērtējums

  • LKČ 2018 A līgas 1.posms

    Turnīra Tabula

    1. Mārupe 67,55
    2. AKQJ 62,69
    3. Ararat 62,52
    4. Baltic Express 46,30
    5. Jaga-Jaga 38,98
    6. Optimisti 20,32

     

    Turnīra Tabula

    Butler

    Butler pa komanndām

    1.kārta 1.segments

    1.kārta 2.segments

    2.kārta 1.segments

    2.kārta 2.segments

    3.kārta 1.segments

    3.kārta 2.segments

    4.kārta 1.segments

    4.kārta 2.segments

    5.kārta 1.segments

    5.kārta 2.segments

  • LKČ 2018 atlase - Butler

    LKC atlase

          Rank  Score  Name                                   Team              #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1
    
             1   2.22  Martin Maasik - Martins Balodis        JAGA JAGA        11   1.25  3.13  0.12  5.75  0.27  0.94  3.88  1.88  0.00  6.06  1.13
             2   2.05  Leons Kreitals                         Putni un Zveri    5                                       1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
             3   1.80  Gints Dreimanis                        Diezgan Labi      5                                       4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
             4   1.42  Egita Ermane - Viktors Zajanckauskas   Parogre           6   2.00  2.25 -0.05  2.00  2.14  0.19                        
             5   1.25  Andris Putnins                         Putni un Zveri   11  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50  1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
    
             6   1.22  Andrejs Timofejevs - Ivars Zarumba     Optimisti         9   0.75  0.13 -0.03  1.88  0.16  2.00  3.63  1.63  0.88      
             7   0.71  Ilze Andersone - Dace Rostoka          RTU              10   0.38  1.50  0.02  0.38       -0.38  0.75  0.13 -2.25  3.25  3.38
             8   0.68  Janis Ilzins                           Diezgan Labi     11  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19  4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
             9   0.59  Janis Irbe                             Putni un Zveri    6  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50                        
            10   0.56  Nauris Armanis - Vladimirs Gonca       OBK               6   1.00 -2.25 -0.21  3.50 -0.16  1.50                        
    
            11   0.43  Maris Valdats - Eriks Mierins          RTU               7                          -0.27  3.25 -5.13  2.50  1.75  0.75  0.13
            12   0.39  Alfreds Malinskis - Maris Purgailis    Optimisti         8   1.38 -1.25 -0.02  0.88  2.05  0.19                   -0.25  0.13
            13   0.29  Janis jun Cimins - Nauris Pelsis       JAGA JAGA        11   2.00  3.63 -0.04 -3.00 -1.41  0.19  0.38 -0.50 -1.13  3.25 -0.13
            14   0.29  Aivar Tihane - Eriks Vilunas           Kagora Kults     11   0.50 -0.88 -0.13  1.86 -0.61  3.13  1.88  0.25  0.00 -2.63 -0.13
            15   0.23  Janis Romanovskis - Janis Ozols        Optimisti         5                                      -1.88  0.38  1.63  2.13 -1.13
    
            16   0.06  Kintija Priedniece - Egons Lavendelis  RTU               5  -0.88 -0.63  0.03  0.38  1.41                              
            17   0.05  Gatis Prieditis                        Ratnieka Engeli   8  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63            
            18  -0.08  Martins Egle - Gundega Lojane          OBK              11   0.00  0.38  0.13  2.50 -2.05  2.50 -3.88 -3.75  2.25  2.25 -1.25
            19  -0.16  Diana Kampara                          Ratnieka Engeli  10  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63 -1.63 -0.38
            20  -0.19  Ivars Liepa - Andrejs Milgravis        Diezgan Labi     11   0.00  0.88  0.03 -1.88  2.47 -0.56  2.75 -2.50 -2.00 -0.38 -0.88
    
            21  -0.22  Raivo Andersons                        Saldus            5        -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
            22  -0.25  Ivars Ilzins                           Diezgan Labi      6  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19                        
            23  -0.26  Edgars Kvalis                          Ogre              5  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72                              
            24  -0.32  Ilze Mikelsone                         Ratnieka Engeli  10   1.00 -3.13  0.44 -2.00 -0.60  2.50 -0.75 -1.00 -0.88        1.25
            25  -0.35  Janis Ratnieks                         Ratnieka Engeli   5                    -2.00 -0.60  2.50                    0.38 -2.00
    
            26  -0.35  Aivars Slokenbergs - Zita Stamere      OBK               5                                      -0.38 -1.75 -1.75  0.13  2.00
            27  -0.38  Ilze Stradina - Peteris Grandans       Saldus            5                                       1.38  2.63 -1.38 -7.14  2.63
            28  -0.40  Dainis Briedis                         Parogre           5                                      -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
            29  -0.41  Ginta Garkaje                          Ratnieka Engeli   6   1.00 -3.13  0.44                               -1.63 -0.38  1.25
            30  -0.41  Maris Lasmanis                         Saldus            6  -1.38 -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
    
            31  -0.43  Raimonds Krievins                      Parogre           5                                       1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
            32  -0.46  Rudolfs Barons - Toms Straume          Straume          11  -1.00 -2.00  0.04 -5.57 -2.14  0.38  3.13 -0.38  1.75 -0.13  0.88
            33  -0.54  Juris Oleiniks                         Putni un Zveri    6   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00                        
            34  -0.56  Toms  Jansons - Ralfs Rubins           Kagora Kults     11  -2.00  1.00  0.21  5.57  0.60 -5.00 -3.63 -1.63  1.13  1.00 -3.38
            35  -0.58  Girts Ziliskis                         Putni un Zveri   11   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00 -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
    
            36  -0.61  Antra Ilzina                           Parogre          11  -0.50 -0.38 -0.03 -2.88  0.77 -1.56  1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
            37  -0.63  Andris Soroka                          Putni un Zveri    5                                      -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
            38  -0.71  Sintija Salmina                        Parogre           8                    -2.88  0.77 -1.56 -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
            39  -0.75  Valerijs Gorovojs                      Saldus            5                                      -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
            40  -0.75  Inga Luce                              Ogre              6  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50                        
    
            41  -0.85  Karlis Liepins                         Ratnieka Engeli   5                                      -0.75 -1.00 -0.88  0.38 -2.00
            42  -0.85  Ints Tambaks                           Ogre              6  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72 -3.83                        
            43  -0.85  Rinalds Berzins                        Saldus            6  -1.38                               -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
            44  -0.91  Valdis Kuksa                           Ogre             11  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50 -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
            45  -0.96  Roberts Jaunskalze - Pauls Ozolins     Straume           6   1.38 -1.25 -0.02 -1.86 -0.77 -3.25                        
    
            46  -1.10  Inguna Zajanckauska                    Ogre              5                                      -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
            47  -1.38  Normunds Svetins - Sanita Keire        Saldus            6  -0.75  0.63 -0.05 -2.50 -2.47 -3.13                        
            48  -1.55  Lauris Lauks - Ildze Lauka             Straume           5                                      -1.38 -1.63  1.38 -2.25 -3.88
            49  -1.58  Gunars Platpirs                        Ogre              5                                      -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
            50  -1.95  Uvis Briedis                           Ogre              6                                -3.83 -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
    
    
    <33%     1  -0.30  Arialds Trankals                       Parogre           3  -0.50 -0.38 -0.03                                          
    

    LKC atlase

    Team                   Rank  Score  Name                                    #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1
    
    Diezgan Labi              3   1.80  Gints Dreimanis                         5                                       4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
                              8   0.68  Janis Ilzins                           11  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19  4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
                             20  -0.19  Ivars Liepa - Andrejs Milgravis        11   0.00  0.88  0.03 -1.88  2.47 -0.56  2.75 -2.50 -2.00 -0.38 -0.88
                             22  -0.25  Ivars Ilzins                            6  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19                        
    
    JAGA JAGA                 1   2.22  Martin Maasik - Martins Balodis        11   1.25  3.13  0.12  5.75  0.27  0.94  3.88  1.88  0.00  6.06  1.13
                             13   0.29  Janis jun Cimins - Nauris Pelsis       11   2.00  3.63 -0.04 -3.00 -1.41  0.19  0.38 -0.50 -1.13  3.25 -0.13
    
    Kagora Kults             14   0.29  Aivar Tihane - Eriks Vilunas           11   0.50 -0.88 -0.13  1.86 -0.61  3.13  1.88  0.25  0.00 -2.63 -0.13
                             34  -0.56  Toms  Jansons - Ralfs Rubins           11  -2.00  1.00  0.21  5.57  0.60 -5.00 -3.63 -1.63  1.13  1.00 -3.38
    
    OBK                      10   0.56  Nauris Armanis - Vladimirs Gonca        6   1.00 -2.25 -0.21  3.50 -0.16  1.50                        
                             18  -0.08  Martins Egle - Gundega Lojane          11   0.00  0.38  0.13  2.50 -2.05  2.50 -3.88 -3.75  2.25  2.25 -1.25
                             26  -0.35  Aivars Slokenbergs - Zita Stamere       5                                      -0.38 -1.75 -1.75  0.13  2.00
    
    Ogre                     23  -0.26  Edgars Kvalis                           5  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72                              
                             40  -0.75  Inga Luce                               6  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50                        
                             42  -0.85  Ints Tambaks                            6  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72 -3.83                        
                             44  -0.91  Valdis Kuksa                           11  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50 -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
                             46  -1.10  Inguna Zajanckauska                     5                                      -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
                             49  -1.58  Gunars Platpirs                         5                                      -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
                             50  -1.95  Uvis Briedis                            6                                -3.83 -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
    
    Optimisti                 6   1.22  Andrejs Timofejevs - Ivars Zarumba      9   0.75  0.13 -0.03  1.88  0.16  2.00  3.63  1.63  0.88      
                             12   0.39  Alfreds Malinskis - Maris Purgailis     8   1.38 -1.25 -0.02  0.88  2.05  0.19                   -0.25  0.13
                             15   0.23  Janis Romanovskis - Janis Ozols         5                                      -1.88  0.38  1.63  2.13 -1.13
    
    Parogre                   4   1.42  Egita Ermane - Viktors Zajanckauskas    6   2.00  2.25 -0.05  2.00  2.14  0.19                        
                             28  -0.40  Dainis Briedis                          5                                      -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
                             31  -0.43  Raimonds Krievins                       5                                       1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
                             36  -0.61  Antra Ilzina                           11  -0.50 -0.38 -0.03 -2.88  0.77 -1.56  1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
                             38  -0.71  Sintija Salmina                         8                    -2.88  0.77 -1.56 -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
                     <33%     1  -0.30  Arialds Trankals                        3  -0.50 -0.38 -0.03                                          
    
    Putni un Zveri            2   2.05  Leons Kreitals                          5                                       1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
                              5   1.25  Andris Putnins                         11  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50  1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
                              9   0.59  Janis Irbe                              6  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50                        
                             33  -0.54  Juris Oleiniks                          6   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00                        
                             35  -0.58  Girts Ziliskis                         11   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00 -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
                             37  -0.63  Andris Soroka                           5                                      -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
    
    Ratnieka Engeli          17   0.05  Gatis Prieditis                         8  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63            
                             19  -0.16  Diana Kampara                          10  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63 -1.63 -0.38
                             24  -0.32  Ilze Mikelsone                         10   1.00 -3.13  0.44 -2.00 -0.60  2.50 -0.75 -1.00 -0.88        1.25
                             25  -0.35  Janis Ratnieks                          5                    -2.00 -0.60  2.50                    0.38 -2.00
                             29  -0.41  Ginta Garkaje                           6   1.00 -3.13  0.44                               -1.63 -0.38  1.25
                             41  -0.85  Karlis Liepins                          5                                      -0.75 -1.00 -0.88  0.38 -2.00
    
    RTU                       7   0.71  Ilze Andersone - Dace Rostoka          10   0.38  1.50  0.02  0.38       -0.38  0.75  0.13 -2.25  3.25  3.38
                             11   0.43  Maris Valdats - Eriks Mierins           7                          -0.27  3.25 -5.13  2.50  1.75  0.75  0.13
                             16   0.06  Kintija Priedniece - Egons Lavendelis   5  -0.88 -0.63  0.03  0.38  1.41                              
    
    Saldus                   21  -0.22  Raivo Andersons                         5        -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
                             27  -0.38  Ilze Stradina - Peteris Grandans        5                                       1.38  2.63 -1.38 -7.14  2.63
                             30  -0.41  Maris Lasmanis                          6  -1.38 -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
                             39  -0.75  Valerijs Gorovojs                       5                                      -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
                             43  -0.85  Rinalds Berzins                         6  -1.38                               -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
                             47  -1.38  Normunds Svetins - Sanita Keire         6  -0.75  0.63 -0.05 -2.50 -2.47 -3.13                        
    
    Straume                  32  -0.46  Rudolfs Barons - Toms Straume          11  -1.00 -2.00  0.04 -5.57 -2.14  0.38  3.13 -0.38  1.75 -0.13  0.88
                             45  -0.96  Roberts Jaunskalze - Pauls Ozolins      6   1.38 -1.25 -0.02 -1.86 -0.77 -3.25                        
                             48  -1.55  Lauris Lauks - Ildze Lauka              5                                      -1.38 -1.63  1.38 -2.25 -3.88
    

  • LKČ 2018 atlases rezultāti

    2018-02-24 - 25  LKC atlase

    Match results

    12 teams. Number of rounds: 11.
    
    
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
    Rank  Team   Score  Name             Roster                                                                           
    
       1     1  167.10  JAGA JAGA        Cimins - Pelsis - Maasik - Balodis                                               
       2     2  146.59  Optimisti        Zarumba - Timofejevs - Romanovskis - Ozols - Purgailis - Malinskis               
       3     6  131.19  RTU              Rostoka - Andersone - Lavendelis - Priedniece - Valdats - Mierins                
       4     7  119.88  Putni un Zveri   Putnins - Irbe - Oleiniks - Ziliskis - Soroka - Kreitals                         
       5    10  114.36  Diezgan Labi     Milgravis - Liepa - Ilzins - Ilzins - Dreimanis                                  
    
       6     8  108.29  Parogre          Ilzina - Zajanckauskas - Ermane - Krievins - Salmina - Briedis - Trankals        
       7     4  106.68  Ratnieka Engeli  Ratnieks - Mikelsone - Kampara - Garkaje - Prieditis - Liepins                   
       8     3  101.22  OBK              Armanis - Stamere - Lojane - Gonca - Egle - Slokenbergs                          
       9     5  100.90  Kagora Kults     Jansons - Tihane - Rubins - Vilunas                                              
      10    11   91.30  Saldus           Broka - Lasmanis - Svetins - Berzins - Gorovojs - Grandans - Andersons - Stradina
    
      11     9   72.30  Straume          Straume - Barons - Ozolins - Jaunskalze - Lauks - Lauka                          
      12    12   58.27  Ogre             Luce - Kuksa - Tambaks - Kvalis - Briedis - Platpirs - Zajanckauska - Sadeiko
  • LKČ 2017 buttler

  • LKČ 2017 B līgas turnīra tabula

  • LKČ 2017 A līgas turnīra tabula

  • Mārupes Kauss 2018 IMP čempionāts kopvērtējums



    2018-02-11  Mārupes Kauss 2018 IMP čempionāts fināls

    Score tables

  • Mārupes Kauss 2018 IMP čempionāts atlase 2.sesija

    2018-02-10 Mārupes Kauss 2018  IMP čempionāts atlase Session 2
  • Mārupes Kauss 2018 IMP čempionāts atlase 1.sesija

    2018-02-10  Mārupes Kauss 2018  IMP čempionāts atlase Session 1 

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111